جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی نقش رسانه های الکترونيکی در جذب گردشگران داخلی( مشفق و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی نقش رسانه های الکترونيکی در جذب گردشگران داخلی( مشفق و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته ي علوم ارتباطات اجتماعي

این پرسشنامه دارای ۲۰ سوال بوده و توسط محمد هادی مشفق و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.متغیرهای مورد سنجش پژوهش حاضر عبارتند از: تبلیغات اینترنتی، وب سایت­های اینترنتی، تبلیغاتی صدا و سیما، برنامه­های تبلیغاتی ماهواره، نرم­افزارهای کامپیوتری و گردشگری می­باشد. برای سنجش هریک از این متغیرها از پرسشنامه­های محقق ساخته استفاده شده است.

در جدول ۳-۱ سوالات مربوط به هریک از متغیرها درج شده است.

جدول ۳-۱ گویه­های مربوط به متغیرهای پژوهش

شماره گویه ها تعداد گویه ها متغیر ها
۳-۱ ۳ تبلیغات اینترنتی
۶-۴ ۳ وب سایتهای اینترنتی
۹-۷ ۳ تبلیغاتی صدا و سیما
۱۲-۱۰ ۳ برنامه های تبلیغاتی ماهواره
۱۵-۱۳ ۳ نرم افزارهای کامپیوتری
۲۰-۱۶ ۵ گردشگری

 …

2017-06-24
كد : 53375
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss