جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی وفاداری مشتریان (فرنیا۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی وفاداری مشتریان (فرنیا۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه دارای ۱۵ سوال بوده و توسط فاطمه فرنیا۱۳۹۳  ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

در این پرسشنامه، سوالات پژوهش با استفاده از مقیاس­ ترتیبی اندازه­گیری شد. مقیاس­های اندازه­گیری واحدهایی هستند که برای سنجش کیفیت­ها در ابزارهای گردآوری اطلاعات بکار می­روند (حافظ­نیا، ۱۳۸۹).

جدول ۳-۲: متغیر­ها و سوال­های مربوط به هر متغیر

بخش­ها متغیر سوالات مقیاس شکل پاسخ­ها
وفاداری   ۱ تا ۱۵ ترتیبی چند جوابه (طیف پنج گانه لیکرت)

 

در این پژوهش از پرسشنامه به عنوان ابزار سنجش استفاده شده است. مشخصات پرسشنامه مورد استفاده در این پژوهش به همراه متغیرها و سؤالات مربوطه در جدول ۳-۲ آورده شده است.

طراحی و تنظیم پرسشنامه

در این پژوهش از یک پرسشنامة محقق ساخته استفاده شده است. در این پرسشنامه به منظور امکان­پذیر کردن پاسخ­ به پرسش­ها با درجات از طیف ۵ تایی لیکرت استفاده شده است. به گونه­ای که عدد ۱ کاملاً مخالف، عدد ۲ مخالف، عدد ۳ نظری ندارم، عدد ۴ موافق و عدد ۵ کاملاً موافق را نشان می­دهد.

2019-03-22
كد : 33605
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss