جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی ویژگی های آموزش صلح در برنامه ی درسی (فیروزکمیشانی و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی ویژگی های آموزش صلح در برنامه ی درسی (فیروزکمیشانی و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط فاطمه فیروزکمیشانی و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است که در ۳۵ گویه تنظیم گردیده است. گویه های پرسشنامه، به صورت بسته و پنج گزینه ای بوده و در قالب طیف لیکرت طراحی شده است که از کاملا مخالفم تا کاملا موافقم مرتب شده اند. بدین ترتیب پرسشنامه از نوع پرسشنامه بسته می باشد. در پرسشنامه مذکور مؤلفه­ی آگاهی از صلح و روش­های حصول به آن با گویه های شماره ی ۸، ۷، ۶، ۵، ۴، ۳، ۲، ۱،مؤلفه ی همکاری و تشریک مساعی با گویه های شماره ی ۱۳، ۱۲، ۱۱، ۱۰، ۹ ، مؤلفه­ی مسئولیت پذیری برای اعمال شخصی با گویه های شماره ی ۱۹، ۱۸، ۱۷، ۱۶، ۱۵، ۱۴،  مؤلفه­ی مهارت در حل مسالمت­آمیز تعارضات با گویه های شماره ی ۲۴، ۲۳، ۲۲، ۲۱، ۲۰،  مؤلفه­ی احترام قائل شدن به تمامی اشکال زندگی و حیات با گویه های شماره ی ۲۸، ۲۷، ۲۶، ،   ۲۵ ،مؤلفه­ی احساس همدردی با دیگران در سطوح مختلف با گویه­های شماره­ی ۳۵، ۳۴، ۳۳، ۳۲، ۳۱، ۳۰، ۲۹ سنجیده شده است.

2017-07-05
كد : 54897
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss