جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی و تعیین عوامل تاثیرگذار بر بازاریابی ویروسی و فاکتورهای تاثیرگذار مرتبط بر تصمیم گیری افراد(نیلوفر کشوری)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی و تعیین عوامل تاثیرگذار بر بازاریابی ویروسی و فاکتورهای تاثیرگذار مرتبط بر تصمیم گیری افراد (نیلوفر کشوری)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه­ای که بر گرفته از تحقیقات پیشین در زمینه ی بازاریابی ویروسی و فاکتورهای اثرگذار بر انجام رفتار ویروسی طراحی شده استفاده شد و بعد از ترجمه پرسشنامه برای تعیین روایی پرسشنامه به استاد راهنما ، استاد مشاور و ۷ نفر از خبرگان در زمینه ی بازاریابی ارائه گردید

این پرسشنامه از سوال ۱ الی۶ مربوط به هنجار ذهنی کاربران و از سوال۷ الی۹ مربوط به مبحث کنترل رفتاری و از سوال ۱۰ تا ۱۷ مربوط به مبحث هزینه یا ریسک درک شده و از سوال ۱۸ تا۲۴ مربوط به مبحث اعتماد و از سوال ۲۵ تا ۳۲ مربوط به فایده درک شده و از سوال ۳۳ تا۳۹ مربوط به  سهولت استفاده  و از سوال ۴۰ تا ۴۸ مربوط به رفتار بازاریابی ویروسی می باشد.

همچنین این پرسشنامه در قالب۷ بخش و در هر بخش تعدادی پرسش راجع به هر یک از مولفه ها و متغیرهای مورد بررسی در تحقیق مطرح می نماید. به عبارت دیگر هر فرضیه از چند بعد مورد پرسش واقع می شود تا در نهایت مورد آزمون قرار گیرد.

در این روش، محقق در محیط­کاری و عملیاتی قرار گرفته و در نتیجه امکان برقراری ارتباط با عوامل و انتقال اطلاعات میسر گردیده است. با توجه به این که برنامه­ریزی عملیات میدانی به طور شدیدی تحت تأثیر روش جمع­آوری اطلاعات قرار دارد، بنابراین در این تحقیق سعی شده که با شناخت کافی از منشأ خطاها، از ورود آنها در اطلاعات جمع­آوری شده جلوگیری شود تا اعتبار تحقیق هر چه بیشتر شود .

 

لیکرت

۱٫Yang & Zhou, 2011

 

۲٫Paul A. Pavlou, Mendel Fygenson , 2006

 

۳٫ Fitzgerald and Ajzen,

۲۰۰۴,۱۹۷۵

 

 

محقق ساخته

۶ Subjective norm

 

هنجار ذهنی

 

 

 

 

 

 

لیکرت

۱٫Paul A.Pavlou,MendelFygenson, 2006

 

۲٫ Yang & Zhou, 2011

محقق ساخته

۳  

Behavioral Control

 

کنترل رفتاری

 

 

لیکرت

۱٫Yang & Zhou, 2011

 

محقق ساخته

۸ Perceived cost or risk

هزینه دریافتی

 

لیکرت

۱٫ Jiyoung Cha, 2014

۲٫Engunnering Economics, 2009

محقق ساخته

۸ Perceived usefulness(pu)

فایده دریافتی

 

لیکرت

۱٫International journal of human- computer interaction, Jul2012

۲٫ Jiyoung Cha, 2014

۳٫Hongwei (Chris) Yang, Liuning Zhou,2011

۷ Ease of use

سهولت استفاده

 

لیکرت

۱٫ Daniel Belanchea, , Luis V. Casalób, , Carlos Flaviánc, , Jeroen Schepersd,2014

۲٫Engineering Economics, 2009

محقق ساخته

۷  

Trust

اعتماد

 

لیکرت

۱٫ Hongwei (Chris) Yang, Liuning Zhou,2011

۲٫Marla P. Rogers,2012

۳٫ By Jon Jakobsen&PalleHoldgaardSkov, 2009

محقق ساخته

 

 

۹

 

attitude forwarding

رفتار پذیرش

 

2017-07-01
كد : 54139
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss