جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی و مقایسه رفتار اطلاع یابی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در شبکه جهانی وب بر مبناي الگوي اطلاع‌يابي اليس( محمدی و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی و مقایسه رفتار اطلاع یابی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در شبکه جهانی وب  بر مبناي الگوي اطلاع‌يابي اليس( محمدی و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته علوم کتابداری و اطلاع رسانی

این پرسشنامه توسط محمدی و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.پرسشنامه محقق ساخته است که شامل دو قسمت است. در قسمت اول پرسشنامه، سوالات مربوط به اطلاعات جمعیت شناختی مطرح شده است و در قسمت دوم آن، ۱۹ سوال بسته و يك سوال باز پاسخ  می باشد. پرسشنامه فوق حاصل مطالعة پيشينه پژوهش ها و پرسشنامه پایان نامه های حوزه رفتار اطلاع یابی  داخلی و خارجی و كسب نظر از افراد صاحب‌نظر تهیه شده است.

سوالات مربوط به مراحل اطلاع یابی الگوی الیس در پرسشنامه پژوهش

ردیف مراحل اطلاع یابی الگوی الیس سوالات مربوطه به هر مرحله در پرسشنامه پژوهش
۱ آغاز ۱ الی ۸
۲ پیوندیابی ۹و۱۰
۳ مرور ۱۲
۴ تمایز یابی ۱۱
۵ نظارت ۱۵و۱۶
۶ استخراج ۱۳و۱۴

 

2017-07-05
كد : 54802
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss