جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بکارگیری فناوری اطلاعات( هوشیاری۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بکارگیری فناوری اطلاعات( هوشیاری۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه دارای ۳۲ سوال بوده و توسط سعید هوشیاری۱۳۹۳  ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. پس از مطالعه پرسشنامه­ پژوهش­های مشابه در داخل و خارج از کشور و متناسب­سازی آنها با قلمرو مکانی پژوهش یعنی بانک مسکن تدوین شده است و سوالات آن­ها به صورت طیف پنج­گزینه­ای لیکرت می­باشد. اطلاعات لازم برای آزمون فرضیه­های پژوهش از طریق این پرسشنامه‌ها جمع­آوری شده است. از آنجایی که احتمال برگشت پرسشنامه­ها از طریق پست بعید بنظر می­رسید بنابراین پژوهشگر خود به توزیع و جمع­آوری پرسشنامه­ها اقدام کرده است. طرح سوال‌ها از طریق پرسشنامه علاوه بر اینکه باعث می شود تا پاسخ­دهندگان وقت بیشتری را برای فکر­کردن داشته باشند، بسیار عملی­تر و آسان­تر نیز بوده و به پژوهشگر اجازه می­دهد تا نمونه­های بیشتری را بررسی و مطالعه کند و در نتیجه تعمیم­پذیری نتایج، بهبود یابد.

همچنین به منظور اطمینان بیشتر و رفع اثرات پرسشنامه­های ناقص تعداد ۲۱۰ پرسشنامه بین اعضای نمونه توزیع شد که در نهایت ۲۰۱ پرسشنامه صحیح جمع­آوری شد. بنابراین تحلیل داده­ها در این پژوهش بر اساس این تعداد یعنی ۲۰۱ نفر انجام می­گردد.

متغیر ابعاد
بکارگیری فناوری اطلاعات

 

سخت افزار
نرم افزار
شبکه­ها
فناوری­های ارتباطی

….

….

2019-03-21
كد : 34513
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss