جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تأثير مصرف رسانه¬اي بر اعتماد اجتماعي( سمانه اسکندری۱۳۹۱ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تأثير مصرف رسانه¬اي بر اعتماد اجتماعي( سمانه اسکندری۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

جمع آوری اطلاعات در این پژوهش با استفاده از پرسشنامه­ای که جهت سنجش تأثیر مصرف رسانه­ای بر اعتماد اجتماعی طراحی شده است، صورت گرفت. مجموعه ی این پرسش ها در پنج صفحه تدوین شده است. سؤالات این پرسشنامه شامل تعدادی پرسش بسته و باز، دو گزینه ای و یا چند گزینه ای در یکی از سطوح سنجش اسمی، ترتیبی و یا فاصله ای بود. بیش تر پرسش ها با استفاده از طیف لیکرت و در سطح سنجش ترتیبی پرسیده شدند.

در پژوهش حاضر، مصرف رسانه­اي (تلويزيون داخلي/ ماهواره­اي)، متغير مستقل، ميزان فعاليت در انجمن­هاي داوطلبانه، هنجار معامله متقابل، نگرش مثبت نسبت به اجراي قانون، احساس عدالت و ميزان فرصت طلبي، متغير واسط و اعتماد اجتماعي (تعميم يافته)، متغير وابسته مي­باشند. ضمن اينكه، انواع ديگر اعتماد (بين شخصي و نهادي) نيز مورد سنجش و توصيف قرار گرفته و رابطه آن­ها با برخي از متغير­هاي ديگر نيز سنجيده شده است.

ردیف نام متغیر  
تعداد گویه ها
۱ اعتماد بین شخصی ۹
۲ اعتماد اجتماعی ۱۴
۳ اعتماد نهادی ۲۴
۴ هنجار معامله متقابل ۶
۵ نگرش ­مثبت­ نسبت­ به اجرای قانون ۵
۶ احساس عدالت ۹
۷ فرصت طلبی ۶

 

2017-09-20
كد : 63399
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss