جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تأثير گروه¬هاي مرجع بر سبك پوشش جوانان کشاورز (ویشکائی و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تأثير گروه¬هاي مرجع بر سبك پوشش جوانان کشاورز (ویشکائی و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۱۵ سوال بوده و توسط کشاورز ویشکائی و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

شاخص هایی که برای سنجش متغیر مستقل گروههای مرجع از نتایج نظریه ها و مباحث نظری به دست آمده عبارتند از:

۱-گروههای مرجع عضویتی که شامل گروه همسالان و اعضای خانواده هستند و ۲-گروههای مرجع غیر عضویتی که شامل هنرپیشه ها، خواننده ها، ورزشکاران و معلمان هستند.

دراین پژوهش برای سنجش پایگاه اجتماعی- اقتصادی خانواده پاسخگویان(سوالات ۱۱ تا ۱۵ پرسشنامه) از پنج شاخص ترکیبی استفاده شده است که عبارت است از:

۱-میزان درآمد خانوار                   ۲- میزان تحصیلات پدر

۳- قیمت منزل مسکونی                 ۴-منزلت شغلی پدر                   ۵- قیمت اتومبیل

برای محاسبه منزلت شغلی از طبقه بندی مشاغل(۲۱۴ شغل) که توسط دکتر چاوشیان در تحقیق ” هویت اجتماعی و سبک زندگی” ارائه داده استفاده شده است(چاوشیان،۱۳۸۱به نقل از ایمانی،۱۳۸۴)

براي سنجش ميزان سرمايه فرهنگي دانش آموزان سوال ۹ و ۱۰ پرسشنامه اختصاص  يافته است.

متغیر وابسته در این تحقیق سبک پوشش می باشد که برای سنجش آن معیار الگوهای پوششی جوانان در قالب جدول سوال ۸ پرسشنامه در نظر گرفته شده است. همچنین این الگوی پوشش در مکان های عمومی از جمله گردش در پاساژها(هنگام خرید)، پارکها و یا رفتن به مهمانی در نظر گرفته شده است.

برای سنجش سبک پوشش سنتی سوال ۸ پرسشنامه، گویه های ۱ تا ۵ برای دختران و گویه های ۱ تا ۴ برای پسران در نظر گرفنه شده است.

برای سنجش سبک پوشش مدرن سوال ۸ پرسشنامه، گویه های ۶ تا ۱۱ برای دختران و گویه های ۵ تا ۱۱ برای پسران در نظر گرفنه شده است.

۱۹۰,۰۰۰ RIAL – خرید
2017-07-27
كد : 56868
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss