جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تأثیر بازاریابی اینترنتی بر عملکرد آنلاین شرکت ها (محمد مقیمی(۱۳۹۰))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تأثیر بازاریابی اینترنتی بر عملکرد آنلاین شرکت ها (محمد مقیمی(۱۳۹۰))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

با استفاده از پرسش نامه استاندارد دکتر محمد مقیمی(۱۳۹۰) تهیه شده است.

پرسشنامه شامل ۳۶ عدد سؤال است که به متغیر های تحقیق مربوط می شوند.برای سنجش هر یک از متغیر ها در پرسشنامه سوالاتی مطرح شده است که سهم هر یک ازمتغیر ها  در جدول ۳-۲ به تفکیک طبقه بندی،بیان شده است.

جدول ‏۳‑۳)سهم متغیرها در پرسشنامه

تعداد سوالات متغیرها
۹ بازاریابی اینترنتی

 

۱۱  تجارت الکترونیک

 

۶ مدیریت روابط با مشتری
۵ مدیریت زنجیره تأمین

 

۵ مدیریت دانش

 

2017-07-08
كد : 55279
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss