جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تأثیر میزان نهادینه شدن کارت امتیازی متوازن بر عملکرد( مالیشاهمیرزا ۱۳۸۹)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تأثیر میزان نهادینه شدن کارت امتیازی متوازن بر عملکرد( مالیشاهمیرزا ۱۳۸۹)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه این تحقیق در مورد ارزیابی عملکرد شرکت های پذیرفته شده بورس اوراق بهادار با رویکرد کارت امتیازی متوازن می باشد. برای هر کدام از سنجه های چهارگانه کارت امتیازی متوازن سوالاتی طراحی شده است که پاسخ دهندگان می بایست با استفاده از طیف لیکرت به این سوالات پاسخ دهند. درباره هر چهار سنجه کارت امتیازی متوازن موضوعاتی مورد سوال قرار گرفته است که به صورت جدول زیر می باشد:

جدول۳‑۱: جدول محتوی پرسشنامه

سنجه ها تعداد شماره سوال ها
سنجه مشتری ۵ ۱-۵
سنجه مالی ۷ ۶-۱۲
سنجه فرایند های داخلی ۱۲ ۱۳-۲۴
سنجه رشد و یادگیری ۴ ۲۵-۲۸

۱۹۰,۰۰۰ RIAL – خرید
2017-07-30
كد : 57233
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss