جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تاثير بازاريابی رابطه¬مند بر افزايش وفاداری مشتريان( مقالات آقای نلسون دوبيسی)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تاثير بازاريابی رابطه¬مند بر افزايش وفاداری مشتريان( مقالات آقای نلسون دوبيسی)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين پرسشنامه دارای طيف ليکرت ۵ تايی از کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم بوده و شامل ۲ بخش سوالات عمومی و اختصاصی است. بخش اول به جمع آوری اطلاعات جمعيت شناختی پاسخ دهندگان پرداخته و بخش دوّم پرسش های مربوط به متغيّرهای تحقيق می باشد. پرسش نامه اين تحقيق براساس شاخص های مطرح شده در مقالات آقای نلسون دوبيسی در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ طراحی شده است.

جدول ۳-۲- شماره سوالات متغیرهای تحقیق در پرسشنامه

متغيّر شماره سوال
کيفيت ارتباطات ۱تا ۳
تعّهد ۴تا ۷
مديريت تعارض                 و۱۶  ۸تا ۱۰
اعتماد ۱۱تا ۱۵
افزايش وفاداری ۱۷تا ۲۱

2017-07-08
كد : 55285
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss