جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تاثير سازمان گردشگري بر پويايي اشتغال (رضازاده و همکاران ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تاثير سازمان گردشگري بر پويايي اشتغال (رضازاده و همکاران ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۲۸ سوال بوده و توسط رضازاده و همکاران ۱۳۹۲ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

براي سنجش متغير مستقل تحقيق يعني توسعه گردشگري از چهار شاخص ميزان وابستگي اقتصادي روستا به بخش گردشگري، ميزان رشد گردشگري، ميزان وابستگي درآمدي سرپرست خانوار نمونه به بخش گردشگري و ميزان وابستگي شغلي سرپرست خانوار نمونه به بخش گردشگري (كه داده­هاي اين شاخص­ها ذهني است) استفاده شد.

میزان پویایی اشتغال جامعه ميزبان به عنوان متغير­ وابسته پژوهش مورد بررسي قرار گرفته است كه براساس مطالعات مربوط به مباني نظريه­اي و با توجه به رويكرد پايداري و مطالعات ميداني اوليه از ناحيه مورد مطالعه، هر يك از مؤلفه ها و متغيرهاي (معرف ها) مربوط استخراج شد كه در ذيل به آن اشاره مي­شود:

مؤلفه اشتغال شامل متغيرهاي زير است:

– افزايش فرصت­هاي شغلي ساكنان؛

–  افزايش فرصت­هاي شغلي جوانان؛

–  افزايش فرصت­هاي شغلي زنان؛

–  ايجاد اشتغال براي ساكنين غير بومي.

-ایجاد اشتغال در بخش ساختمان.

-ایجاد کارآفرینی برای جوانان بومی.

2017-07-18
كد : 56174
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss