جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تاثیرسیستم مدیریت ارتباطات داخلی بر سکوت سازمانی (محمد مرادی۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تاثیرسیستم مدیریت ارتباطات داخلی بر سکوت سازمانی (محمد مرادی(۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

معيارهاومقیاس‌های لازم براي سنجش و اندازه گيري سازه‌ها دراين پژوهش ازمطالعات پيشين اقتباس شده است. روش نمره دهی معیارهای بکار رفته با استفاده از طیف ۵ قسمتی لیکرت شامل “کاملا مخالفم”، “مخالفم”، ” متوسط”، ” موافقم” و “کاملا موافقم” بوده است.

جدول (۳-۱): عوامل سنجیده شده در پرسشنامه

متغیر­ها شماره گزاره­ها در پرسش نامه
گشودگی مجاری ارتباطی ۱۶ تا ۲۰
اطلاع رسانی موثر ۱۱ تا ۱۵
ارتباطات رسمی ۱-۷ و ۲۴-۲۶
ارتباطات غیررسمی ۲۹، ۳۱، ۳۳
آزادی عمل دربرقراری ارتباط ۱۲ تا ۱۹، ۲۱ و ۳۲
ارتباطات یک طرفه ۲۷،۲۸،۹،۳۰
بازخورد ۸ تا ۱۰،۲۲ و ۲۳
جوسکوت ۳۵-۴۵
رفتارسکوت ۴۶-۵۵

پرسشنامه این تحقیق برای سنجش متغیرهای گشودگی مجاری ارتباطی ، اطلاع رسانی موثر ، ارتباطات رسمی ، ارتباطات غیررسمی ، آزادی عمل دربرقراری ارتباط ، ارتباطات یک طرفه و بازخورد و همچنین جوسکوت ورفتارسکوت، محقق ساخته می­باشد که چهارچوب اصلی آن از پرسشنامه اداره نیروی انسانی ایالات متحده ۲۰۰۷ می‌باشد. جدول (۳-۱) عوامل سنجیده شده در اين پرسشنامه را مشخص مي­سازد. پرسشنامه مورد استفاده در اين بررسي دربخش سکوت سازمانی از مقاله ماريا واكولا و ديميتريس بوراتاس با عنوان” سكوت سازماني به عنوان چالشي جديد براي مديريت منابع انساني“ استخراج شده است

2017-07-30
كد : 57318
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss