جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه “تاثیر بازی های آموزشی بر خلاقیت کودکان پیش¬دبستانی ۶-۴سال” (خلاقيت تورنس)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه “تاثیر بازی های آموزشی بر خلاقیت کودکان پیش¬دبستانی ۶-۴سال” (خلاقيت تورنس)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته علوم تربیتی

در پژوهش حاضر جهت جمع آوري آوری اطلاعات از آزمون  خلاقيت فرمAتورنس استفاده شده است.

در این پژوهش جهت جمع آوری اطلاعات درخصوص خلاقیت کودکان ،از آزمون  تفکر خلاق  تورنس استفاده گردیده است.از بین آزمون های موجود برای اندازه گیری خلاقیت ،آزمون تورنس بالاترین کاربرد را داشته است. این آزمون بیش ازهر آزمون دیگری در  پژوهش ها واندازه گیری های تربیتی مورد استفاده قرار گرفته است. تورنس خلاقیت را به طور خلاصه مرکب از چهار عمل اصلی می داند.این عوامل عبارتنداز: سیالی ، بسط، انعطاف پذیری، اصالت.

نمره سیالی:از طریق  شمارش تعداد دایره های به کار رفته توسط آزمودنی محاسبه می شود.

نمره بسط:از طریق شمارش جزئیات تصویر رسم شده به دست می آید.

نمره انعطاف پذیری: با شمردن تعداد طبقات مختلف که پاسخ های مطابق آن طبقه بندی می شوند بدست می آید. بدین منظور از جدول ارائه شده در راهنمای نمره گذاری آزمون استفاده گردد.

نمره اصالت: در این فعالیت از جدول ارائه شده در راهنمای نمره گذاری آزمون استفاده گردد

2017-07-08
كد : 55292
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss