جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تاثیر بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات بر توانمندسازی دانش آموزان(اسدی گنجی وهمکاران ۱۳۹۰ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تاثیر بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات بر توانمندسازی دانش آموزان (اسدی گنجی وهمکاران ۱۳۹۰ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

جهت تحقق اهداف تحقیق ، پرسشنامه ی بسته پاسخ بر اساس طیف پنج گزینه ای لیکرت[۱] تنظیم و تدوین شده است . پرسشنامه حاوی ۳۲ سوال بوده که از گزینه های خیلی زیاد ( ۵ نمره ) ، زیاد ( ۴ نمره ) ، متوسط ( ۳ نمره ) ، کم ( ۲ نمره ) ، خیلی کم ( ۱ نمره ) تشکیل شده است .

سوالات مربوط به فرضیه های اول تا ششم می باشد بدین ترتیب که سوالات (۲-۸-۱۴-۲۰-۲۵-۳۱) مربوط به فرضیه اول در رابطه با یادگیری تحصیلی ، سوالات ( ۴-۱۰-۱۶-۲۲-۲۷ )  مربوط به فرضیه دوم در رابطه با میزان پیشرفت تحصیلی ، سوالات ( ۵-۱۱-۱۷-۲۳-۲۸ ) مربوط به فرضیه سوم در رابطه با خلاقیت ، سوالات (۱-۷-۱۳-۱۹-۳۰-۲۲ ) مربوط به فرضیه ی چهارم در رابطه با انگیزه تحصیلی ، و سوالات ( ۶-۱۲-۱۸-۲۴-۲۹ ) مربوط به فرضیه پنجم فعالیت های گروهی و سوالات ( ۳-۹-۱۵-۲۱-۲۶ ) مربوط به فرضیه ی ششم در رابطه با روحیه پژوهشی می باشد ( جدول ۳-۱ )  .

جدول ۳-۱) چگونگی توزیع سوالات پرسشنامه

ردیف شاخص ها شماره سوال در پرسشنامه
۱ یادگیری تحصیلی ۲-۸-۱۴-۲۰-۲۵-۳۱
۲ پیشرفت تحصیلی ۴-۱۰-۱۶-۲۲-۲۷
۳ خلاقیت ۵-۱۱-۱۷-۲۳-۲۸
۴ انگیزه تحصیلی ۱-۷-۱۳-۱۹-۳۰-۲۲
۵ فعالیت های گروهی ۶-۱۲-۱۸-۲۴-۲۹
۶ روحیه پژوهشگری ۳-۹-۱۵-۲۱-۲۶

 

2017-07-12
كد : 55625
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss