جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تاثیر سرمایه اجتماعی بر عملکرد کارکنان از طریق نگرش آنها (الینجرو همکارانش)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تاثیر سرمایه اجتماعی بر عملکرد کارکنان از طریق نگرش آنها (الینجرو همکارانش)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای دارای ۲ بخش اصلی است ، بخش سؤال های عمومی و بخش سؤال های اختصاصی .

بخش سؤال های عمومی شامل اطلاعات جمعیت شناختی مانند : جنسیت ، سن ، تحصیلات ، وضعیت تأهل و سابقه کار می باشد.

بخش سؤال های اختصاصی برگرفته از سؤال های  پرسشنامه استاندارد  الینجرو همکارانش(Ellinger et al.  ; ۲۰۱۳) در مقاله ” تاثیر سرمایه گذاری در سرمایه اجتماعی بر تعهد و عملکرد کارکنان خدماتی” می باشد که خود برگرفته از مجموعه ای  پرسشنامه های استاندارد می باشد .

برای سنجش متغیر سرمایه اجتماعی از پرسشنامه الینجر و همکارانش(Ellinger et al. ; 2011)  استفاده شده که خود برگرفته از پرسشنامه کوهن و پروساک (Cohen & Prusak ; 2001) می باشد ، برای این  متغیر ۷ سوال در نظر گرفته شده است  که در طیف لیکرت ۵  نقطه ای از (کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم ) سنجیده می شود.

برای سنجش متغیرتعهد سازمانی از پرسشنامه مودای و همکاران Mowday ; Steers ;  Porter ; 1979) ) و جاورسکی و کوهلی Jaworski &  kohli ; 1993) ) استفاده شده است که شامل  ۵  سوال می باشد  که در طیف لیکرت ۵ نقطه ای از (کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم ) سنجیده می شود.

برای سنجش متغیر تعهد به کیفیت خدمات از پرسشنامه هارتلین و فرل; ۱۹۹۶) ell Hartline &  Ferr)  استفاده شده است که شامل  ۵  سوال می باشد که در طیف لیکرت ۵ نقطه ای از (کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم ) سنجیده می شود.

برای  سنجش متغیر عملکرد شغلی از پرسشنامه بابین و بولس(Bobin &  Boles ; 1996)   ،  استفاده شده است که شامل  ۵  سوال می باشد که در طیف لیکرت ۵ نقطه ای از (کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم ) سنجیده می شود.

و برای سنجش متغیر رفتار شهروندی سازمانی از پرسشنامه ستتون و موسشولدر Mossholder ;  ۲۰۰۲)  & Settoon) استفاده شده است که شامل  ۶ سوال می باشد که در طیف لیکرت ۵ نقطه ای از (کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم ) سنجیده می شود.

جدول ۳-۱ )  توصیف بخش سؤال های اختصاصی

ردیف نام متغیر تعداد سوالات ترتیب سوالات
۱ سرمایه اجتماعی ۷ ۷-۱
۲ تعهد سازمانی ۵ ۱۲-۸
۳ تعهد به کیفیت خدمات ۵ ۱۷-۱۳
۴ عملکرد شغلی ۵ ۲۲-۱۸
۵ رفتارشهروندی سازمانی ۶ ۲۸-۲۳

2017-07-18
كد : 56198
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss