جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تاثیر سفارشی سازی خدمات بر رضایت، اعتماد و وفاداری مشتریان( پدرو و جورج (۲۰۱۲))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تاثیر سفارشی سازی خدمات بر رضایت، اعتماد و وفاداری مشتریان( پدرو و جورج  (۲۰۱۲))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در این پژوهش با توجه به اهداف، از پرسش نامه استاندارد پدرو و جورج (۲۰۱۲)  که پیش از این در مقاله ای تحت همین عنوان استفاده شده بود، مورد استفاده قرار گرفت  این پرسش نامه شامل ۱۸ سئوال بود، که در زیر به تفصیل به معرفی آن خواهیم پرداخت:

پرسشنامه از شش بخش اصلی تشکیل شده است، که قسمت اول جهت سنجش سفارشی سازی خدمات شامل ۳ سئوال، بخش دوم برای سنجش کیفیت خدمات ادراک شده استفاده گردید که شامل ۵ سئوال بود، بخش سوم برای سنجش متغیر ارزش ادراک شده شامل ۲ سئوال، بخش چهارم برای سنجش متغیر رضایت مشتری شامل ۳ سئوال، بخش پنجم جهت سنجش متغیر اعتماد مشتری شامل ۳ سئوال در نهایت بخش ششم برای سنجش وفاداری مشتری که شامل ۲ سئوال بود. جزئیات پرسش نامه در جدول ۳-۱ به اختصار بیان شده است:

جدول ۳-۱ :تفکیک سئوالات پژوهش

گویه ها سئوالات
سفارشی سازی خدمات ۱ الی ۳
کیفیت خدمات ادراک شده ۴ الی ۸
ارزش ادراک شده ۹ الی ۱۰
رضایت مشتری ۱۱ الی ۱۳
اعتماد مشتری ۱۴ الی ۱۶
وفاداری مشتری ۱۷ الی ۱۸

 

 

2017-07-18
كد : 56228
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss