جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تامین نیازهای اساسی روانی( BPNS (Deci & Ryan

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تامین نیازهای اساسی روانی(BPNS (Deci & Ryan

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

جهت جمع آوری اطلاعات پس از بررسی متون مرتبط و مشاوره با صاحب نظران از دو نوع پرسشنامه سطوح انگیزه و تامین نیازها استفاده شد که ابزار برگرفته از پرسشنامه های انگیزه موقعیتی[۱]SIMS  (Guay, Vallerand, & Blanchard – 2000)،ابزار انگیزه در آموزش جسمانی[۲]– ۲۰۰۱ )  (  Ntoumanis، ابزارورزشBREQ[3] (2007- Juan Antonio and etal)  ، ابزار انگیزه آکادمیکAMS [4](maurer and etal 2012) واز پرسشنامه تامین نیازهای اساسی روانی BPNS[5](Deci & Ryan) میباشد.

پرسشنامه تامین نیازهای اساسی روانی شامل ۲۲ سوال است که به تفکیک هر کدام از ۳ نیازروانی کفایت(سوال ۱ تا ۷ ) ، استقلال(سوال ۸ تا ۱۵) و تعلق به دیگران (سوال ۱۶ تا ۲۲) را مورد بررسی قرار میدهد و به ترتیب از نمره ۱ تا ۵ لیکرت تقسیم شده است. نمره ۱(هرگز) ، نمره ۲ ( بندرت) ، نمره ۳ (گاهی اوقات) ، نمره ۴ (اغلب)،  نمره ۵ ( همیشه ) میباشد. امتیاز کل بر حسب محاسبه میانگین بدست می آید.

2019-03-21
كد : 33727
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss