جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تبیین عوامل موثر بر خرید مجدد بیمه نامه( راجت گرا ۲۰۱۱ و دورواسولا ۲۰۰۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تبیین عوامل موثر بر خرید مجدد بیمه نامه( راجت گرا ۲۰۱۱ و دورواسولا ۲۰۰۴)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

به منظور سنجش کیفیت خدمات نماینده بیمه از پرسش های مقیاس سروکوآل سازگار یافته با صنعت بیمه که توسط راجت گرا طراحی گردیده بود استفاده شد و جهت سنجش میزان رضایت مندی بیمه گذار، ارزش ادراک شده بیمه گذار، قصد توصیه به دیگران بیمه گذار، قصد شکایت بیمه گذار و قصد خرید مجدد بیمه گذار از پرسش های استاندارد که توسط راجت گرا در سال ۲۰۱۱ و دورواسولا در سال ۲۰۰۴ در صنعت بیمه طراحی گردیده بود استفاده شد. و قسمتی دیگر از سوالات پرسش نامه نیز براساس مطالعه مطروحه توسط سایر محققین شامل روگریننت(۱۹۹۷)، مونکیو لی و همکاران(۲۰۰۱)، آندریا ایگرت و ولفگانگ اولاگا(۲۰۰۰)، مگنوس سودرلند(۱۹۹۸)و آلبرت کارونا(۲۰۰۲) طراحی گردید و در نهایت پرسش نامه توزیع شد. گزاره های پرسش نامه در جدول(۳-۱) نمایش داده شده است.

گزاره ها متغیرهای تحقیق
۸-۱ کیفیت خدمات نماینده بیمه
۱۳-۹ رضایت مندی
۱۸-۱۴ ارزش ادراک شده
۲۸-۱۹ قصد توصیه به دیگران
۳۳-۲۹ قصد خرید مجدد
۳۹-۳۴ قصد شکایت

جدول(۳-۱) تعریف عملیاتی متغیرهای تحقیق

 

2017-08-01
كد : 57606
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss