جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تبیین عوامل موثر بر خلاقیت کارکنان(کوالهو و همکاران (۲۰۱۱))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه  تبیین عوامل موثر بر خلاقیت کارکنان( کوالهو و همکاران (۲۰۱۱))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

به  منظورجمع‌آوري داده‌ها  واطلاعات براي  تجزيه  و  تحليل  از پرسشنامه کوالهو و همکاران (۲۰۱۱) استفاده شد. این پرسشنامه از ۳۰ گویه تشکیل می شود. ۳ گویه برای سنجش متغیر خلاقیت کارکنان، ۱۵ سوال برای سنجش متغیر  پیچیدگی شغل که از ۵ مولفه تشکیل شده و ۳ گویه آن تنوع شغل، ۳ گویه بازخورد شغل، ۴ گویه استقلال شغل، ۳ گویه معنادار بودن شغل و ۲ گویه اهمیت شغل را می سنجند. همچنین در این پرسشنامه ۶ گویه رابطه با سرپرست، ۳ گویه رابطه با همکار و ۳ گویه رابطه با مشتری را تشکیل می دهند. در  جدول ۳-۱ متغیرهای تحقیق، شاخص های مربوطه و سوالات مربوط به هر یک آورده شده است:

براي طراحي پرسشنامه ها و پاسخ به سوالات از طيف پنج گزينه‌اي ليکرت استفاده گرديده است که يکي از رايج‌ترين مقايسهاي اندازه‌گيري به شمار مي‌رود. امتياز بندي اين طيف براي سئوالات پرسشنامه از ۵) خیلی زیاد تا ۱) خیلی کم  طراحی شد.

جدول ۳-۱) متغیرهای تحقیق

متغیر مؤلفه تعداد سوال سوالات منبع
خلاقیت کارکنان ۳ ۱ الی ۳ کوالهو (۲۰۱۱)
پیچیدگی شغل تنوع شغل ۳ ۴ الی ۶
بازخورد شغل ۳ ۷ الی ۹
استقلال شغل ۴ ۱۰ الی ۱۳
معنادار بودن شغل ۳ ۱۴ الی ۱۶
اهمیت شغل ۲ ۱۷ و ۱۸
رابطه با سرپرست ۶ ۱۹ الی ۲۴
رابطه با همکار ۳ ۲۵ الی ۲۷
رابطه با مشتری ۳ ۲۸ الی ۳۰

2017-08-01
كد : 57609
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss