جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تجربه قبلی ریاضی معلمان (PMEQ) رساله دکتری کولین (۲۰۰۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تجربه قبلی ریاضی معلمان (PMEQ) رساله دکتری کولین (۲۰۰۴)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه‌ای که در این پژوهش به منظور سنجش تجربه قبلی ریاضی معلمان به کار گرفته است، مبتنی بر پرسشنامه تجربه قبلی ریاضی معلمان (PMEQ) است. این پرسشنامه شامل ۱۵ ماده و سه خرده مقیاس، «ابزار تدریس»، «واحدهای گذرانده شده» و «احساسات ریاضی» می‌باشد، که به سه دسته تقسیم می‌شود: تجارب قبل از دانشگاه، تجارب دوره کاردانی و تجارب دوره کارشناسی. ماده‌های ۱، ۶، ۱۱ و ۱۵ مربوط به خرده مقیاس احساسات ریاضی، ماده‌های ۳ و ۷ مربوط به خرده مقیاس واحدهای گذرانده شده و ماده‌های ۲، ۴، ۵، ۸، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ مربوط به خرده مقیاس ابزار تدریس می‌باشد. نمونه‌ای از ماده‌های آن عبارت است از: «احساس شما در مورد ریاضیات بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در مورد محتوای واحدهای ریاضیات چه بود؟». جدول ۱-۳ تعداد عبارات مربوط به هر کدام از خرده مقیاس‌ها را نشان می‌دهد.

جدول ۱-۳: تعداد گویه‌های مربوط به هر کدام از خرده مقیاس‌های پرسشنامه تجربه قبلی ریاضی معلمان

خرده مقیاس‌ها       تعداد گویه‌ها
ابزار تدریس             ۹
واحدهای گذرانده شده             ۲
احساسات ریاضی             ۴

این پرسشنامه از رساله دکتری کولین (۲۰۰۴) با عنوان «رابطه بین تجربه قبلی ریاضی، باورهای معلمان و دانش مفهومی معلمان ابتدایی» گرفته و توسط محقق ترجمه شده است.

2017-08-01
كد : 57726
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss