جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تحليل سلسله مراتبي-تاپسيس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تحليل سلسله مراتبي-تاپسيس

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

هدف اين پرسشنامه اولويت بندي تاثيرعوامل آميخته بازاريابي برميزان فروش خدمات پستي استان لرستان است.يافته هاي اين بررسي در پايان نامه کارشناسي ارشد اين جانب استفاده خواهد شد. شاخص هاي فروش خدمات پستي سود، حجم مبادلات و تمايل به استفاده از خدمات مي باشند که از شما تقاضا مي شود که در بخش اول اهميت نسبي اين عوامل را نسبت به هم با عبارات”کاملابهتر، خيلي بهتر، بهتر، کمي بهتر وترجيح يکسان” بسنجيد. در بخش دوم بايد عوامل قيمت وسايرهزينه ها، اجزاي محصول، نيروي انساني، مکان وزمان، فرايند، بهره وري وکيفيت، ارتقاوآموزش و شواهدفيزيکي را نسبت به اهميت آنان در شاخص هاي فروش خدمات پستي بسنجيد.

در صفحه‌ي اول پرسشنامه‌ي مورد استفاده‌ در اين پايان نامه، هدف فوق برآورده شده است. بدين ترتيب که ابتدا ضمن معرفي تحقيق، هدف از انجام تحقيق بيان شده است. در قسمت دستورالعمل تکميل پرسشنامه سعي گرديده است که پاسخ دهنده را با چگونگي پاسخ دادن به سوال‌هاي پرسشنامه آشنا کنيم. مهمترين قسمت پرسشنامه سوال‌هاي آن مي‌باشد. اولين قدم در تعيين نوع سؤال‌هاي پرسشنامه مشخص کردن متغيرهاي پژوهش است. پس از آن محقق مي‌تواند در مورد نوع سؤال‌هايي که مي‌تواند متغيرها را اندازه‌گيري کند تصميم بگيرد. پرسشنامه‌ استفاده شده در اين پايان نامه از نوع پرسشنامه مقايسات زوجي شاخص ها و رتبه بندي آنها مي‌باشد و از پاسخ دهنده خواسته شده است که اهميت هر شاخص را نسبت به شاخص ها و استراتژي هاي ديگر بيان کند(متاني، ۱۳۸۶).

2019-03-20
كد : 33043
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss