جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تداعیهای برند( مبتنی بر شرکت و تداعی مبتنی بر تجربه مرتبط با کارکنان)(انگوک فن و قنتوس (۲۰۱۳))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تداعیهای برند( مبتنی بر شرکت و   تداعی مبتنی بر تجربه مرتبط با کارکنان)(انگوک فن و قنتوس  (۲۰۱۳))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در تحقیق حاضر از پرسشنامه استاندارد انگوک فن و قنتوس  (۲۰۱۳) برای جمع آوری داده ها استفاده شده است. پرسشنامه اصلی به زبان انگلیسی بود و به روش ترجمه معکوس به زبان فارسی ترجمه شد و مجدداً توسط شخص دیگری به زبان انگلیسی برگردانده شد. سپس با مشورت اساتید متخصص بازاریابی و استاد راهنما مورد تائید می‎‎باشد. در ضمن این پرسشنامه شامل ۹ سوال استاندارد بسته است در هر بخش برای اندازه گیری یکی از ویژگی های(متغیر تحقیق) استفاده شده است. به منظور سنجش تداعی های مبتنی بر شرکت ۶ پرسش و تداعی مبتنی بر تجربه مرتبط باکارکنان ۳ پرسش مطرح شده است.

جدول۳-۱) تعداد سوالات متغیر های پرسشنامه

متغیر شماره سوالات تعداد سوال
تداعی مبتنی بر شرکت ۱۹-۱۴ ۶
تداعی مبتنی بر تجربه مرتبط با کارکنان ۲۲-۲۰ ۳

سوالات به گونه ای طراحی شده است که پاسخ گویان، گزینه ها را بر مبنای طیف پنج درجه ای لیکرت علامت گذاری کنند و پرسشنامه ها به صورت حضوری بین پاسخ دهندگان توزیع شد. پرسشنامه میان ۳۱۰ نفر از مشتریان برند های نساجی توزیع شد.

2019-03-25
كد : 36629
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss