جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تعهد سازمانی مادوی ،استیرز وپورتر (۱۹۷۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تعهد سازمانی  مادوی ،استیرز وپورتر (۱۹۷۴)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

مقیاس تعهد سازمانی که شامل ۱۵ سؤال است که ازاین  پرسشنامه نیز یرای سنجش میزان تعهد سازمانی افراد استفاده شده است . این مقیاس توسط مادوی ،استیرز وپورتر (۱۹۷۴)ساخته شده است .

در پژوهشی که تحت عنوان بهره وری نیروی انسانی ،بر اسا س رضایت شغلی ،تعهد سازمانی وامنیت کاری توسط مرتضوی (۱۳۷۲)انجام گرفت مقیاس تعهد سازمانی پورتر به زبان فارسی ترجمه  وبا استفاده از افراد دو زبانه مجددا به انگلیسی  ترجمه ومعادل سازی شد . این پرسشنامه با مقیاس هفت درجه ای از حالت جداً موافقم تا جداً مخالفم از نمره ۱تا ۷ نمره گذاری و و ارزیابی می شود .

2019-03-23
كد : 38639
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss