جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تعیین اهمیت هریک از پیامدهای مورد انتظار از اجرای طرح کارانه(سیدپیمان خادم الحسینی ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تعیین اهمیت هریک از پیامدهای مورد انتظار از اجرای طرح کارانه(سیدپیمان خادم الحسینی۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در رشته مهندسي صنایع گرايش مدیریت سیستم و بهره وری

هدف از پرسشنامه ، به دست آوردن اهمیت نسبی و وزن پیامدهای مورد انتظار مدیران سازمان مورد مطالعه از اجرای طرح کارانه است که خروجی آن در خانه کیفیت رویکرد گسترش عملکرد کیفیت فازی مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو در این پرسشنامه از مدیران سازمان خواسته       می شود تا نظر خود را در مورد اهمیت هریک از پیامدهای مورد انتظار با استفاده از متغیرهای زبانی خیلی کم، کم، زیاد و خیلی زیاد بیان کنند.

اطلاعات این پرسشنامه به عنوان یکی از ورودی های خانه کیفیت در رویکرد FuzzzyQFD به منظور اولویت بندی معیارهای تخصیص کارانه استفاده می شود.

2017-09-21
كد : 63462
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss