جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه تعیین تاثیرگذاری هریک از معیارهای تخصیص کارانه بر دیگر معیارها، به منظور شناسایی روابط درونی میان این معیارها با استفاده از تکنیک DEMATEL (سیدپیمان خادم الحسینی ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه تعیین تاثیرگذاری هریک از معیارهای تخصیص کارانه  بر دیگر معیارها، به منظور شناسایی روابط درونی میان این معیارها با استفاده از تکنیک DEMATEL (سیدپیمان خادم الحسینی ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در رشته مهندسي صنایع گرايش مدیریت سیستم و بهره وری

در پرسشنامه ، هدف جمع آوری داده های مورد نیاز جهت تعیین روابط درونی میان معیارهای تخصیص کارانه با استفاده از روش دیمتل است. برای این منظور پرسشنامه ای شامل معیارهای شناسایی شده از ادبیات و مصاحبه ها  تهیه می شود. در این پرسشنامه از پاسخگو خواسته می شود تا نظر خود را در خصوص تاثیر هر یک از معیارها بر معیار دیگر در یک ماتریس  n×n و با استفاده از اعداد ۰(هیچ تاثیری)، ۱ (تاثیر کم)، ۲(تاثیر زیاد) و ۳(تاثیر خیلی زیاد) بیان کنند. ضمن اینکه عناصر قطر اصلی ماتریس همگی صفر هستند.

 …

2017-09-21
كد : 63450
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss