جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه توانمند سازی کارکنان ( قریشی و همکاران ۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه توانمند سازی کارکنان ( قریشی و همکاران ۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۳۵ سوال و توسط قریشی و همکاران ۱۳۹۱ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. پس از جمع آوری گویه ها تعداد ۴۵ گویه بدست آمد و سپس با کمک اساتید راهنما، مشاور و صاحب نظران تعداد ۳۵ آنها در قالب سه مفهوم مرزبندی و خودمختاری، استفاده از تیمهای خودگردان(جو مشارکتی) و تسهیم اطلاعات انتخاب گردیدند.نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه بدست آمده بر روی ۳۹ نفر از افراد نمونه اجرا گردید و پایایی آن مورد بررسی قرار گرفت.ترکیب شاخص و سوالات مربوط به هر شاخص در جدول زیر آورده شده است.

جدول۳-۱- ترکیب شاخص پرسشنامه توانمند سازی کارکنان

مفهوم مولفه گویه  
توانمندسازی کارکنان سهیم شدن در اطلاعات سئوالات ۱۱ تا ۱۴ و سئوالات ۳۱ تا ۳۵
مرزبندی ، خودمختاری سئوالات

۱ تا ۷

و

سئوالات

۲۲ تا ۳۰

تیم های خودگردان سئوالات

۸ تا ۱۰

و

سئوالات

۱۵ تا ۲۱

 

 

2017-06-09
كد : 50454
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss