جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ثبت سابقه ورزشی و آسیب های ورزشی اندام تحتانی دوندگان (اسماعیلی ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ثبت سابقه ورزشی و آسیب های ورزشی اندام تحتانی دوندگان (اسماعیلی ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد. این پرسشنامه دارای ۱۱ سوال بوده و توسط علی‌محمد اسماعیلی ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.  ابزار پژوهش شامل پرسشنامه محقق ساخته که روایی آن توسط متخصصان و صاحب‌نظران مورد تأیید قرار گرفت و در این پژوهش برای ثبت اطلاعات فردی، نوع آسیب‌های اندام تحتانی در طی دو سال گذشته و سابقه ورزشی آزمودنی‌ها مورد استفاده قرار گرفت.

در این پژوهش به منظور شناسایی و ثبت آسیب‌های شایع دوندگان از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شد.که در تهیه آن از نظر متخصصان و صاحب‌نظران رشته استفاده کردیم و پس از اصلاح و متناسب‌سازی آن مورد استفاده قرار گرفت. در طرح هر سوال سعی بر آن شد تا علایم هر آسیب در سوال گنجانده شود تا در صورت مثبت بودن جواب دونده به آن سوال نوع آسیب دیدگی و درد ناشی از آن استنتاج شود. از آنجایی که احتمال آن وجود داشت که دوندگان با واژه‌های تخصصی آشنایی نداشته باشند سعی شد تا در واژه‌های به‌کاررفته تعدیل‌هایی صورت گرفته و به جای واژه‌های تخصصی از معادل‌های قابل‌درک تر استفاده شود. به عنوان مثال به جای واژه شین اسپلینت از درد ناحیه داخلی ساق و به جای سندروم ایلیوتیبیال باند از درد ناحیه فوقانی خارجی زانو استفاده گردید.

….

2019-03-22
كد : 33580
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss