جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه جو اخلاقی سازمان( ویکتور و کولن)( از مقاله ی فاون چانگ و ین جانگ)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه جو اخلاقی سازمان( ویکتور و کولن)( از مقاله ی فاون چانگ و ین جانگ)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در این تحقیق از پرسشنامه استاندارد موجود در مقاله ی فاون چانگ و ین جانگ با عنوان تاثیر جو اخلاقی بر مدیریت دانش در ژورنال Business Ethic که در سال ۲۰۱۱ به چاپ رسید استفاده شد.

در پرسشنامه تحقیق حاضر سعی شده است با استفاده از طیف لیکرت مورد بررسی قرار دهد.جدول ۳-۱ زیر به تفکیک سوالات مختص به هر متغیررا با ذکر منبع مورد استفاده نشان می دهد.

متغیرهای تحقیق راهنمای سوالات شاخص ها تعداد سوال به ازای  هر شاخص منبع
 

جو اخلاقی سازمان

 

از سوال ۱ الی ۱۱

۱-نفع شخصی

۲-مسئولیت اجتماعی

۱-   قانون و کدهای شغلی

۱-سه پرسش

۲-چهار پرسش

۳-چهارپرسش

ویکتور و کولن

( ۱۹۸۷-۱۹۸۸)

جدول ۳-۱

2017-07-13
كد : 55750
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss