جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه جو سکوت سازمانی ادراک شده (از پرسش نامه واکولا و بوراداس)موریسون ومیلیکن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه جو سکوت سازمانی ادراک شده (از پرسش نامه واکولا و بوراداس)موریسون ومیلیکن

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسش نامه تحقیق حاضر شامل دو بخش می­باشد: بخش اول به جمع آوری داده های جمعیت شناختی پاسخ دهندگان شامل(جنسیت، تحصیلات، سن و سابقه کار) می پردازد و بخش دوم مربوط به سؤالات اختصاصی پژوهش بوده که در پرسش نامه واکولا و بوراداس مورد سنجش قرار گرفته است،لازم  به یادآوری است که در پرسش نامه واکولا و بوراداس سؤالات مرتبط با سکوت سازمانی از موریسون ومیلیکن اقتباس شده است؛ که تعداد ۱۵ سؤال مربوط به سکوت سازمانی می باشد؛ که در جدول زیر نشان داده شده است. هم چنین سؤالات ۳،۴،۵ دارای نمره معکوس می باشد.

جدول ۳-۲) متغیرها و ابعادمتغیرها و سؤالات مرتبط با آن ها

متغیرهای تحقیق ابعاد هریک از متغیرها تعداد سؤالات منبع سؤالات پرسش نامه واکولاو بوراداس
 

جو سکوت سازمانی

 

 

 

 

 

نگرش مدیر ارشد به سکوت ۵

۵

۵

 

 

 

 

 

اقتباس از پرسش نامه موریسون ومیلیکن

 

 

نگرش سرپرستان به سکوت
فرصت های ارتباطی

 

 

 

 

 

 

2017-08-02
كد : 57847
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss