جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه حمايت اجتماعي بيماران مزمن (خداپناهي (۱۳۸۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه حمايت اجتماعي  بيماران مزمن (خداپناهي (۱۳۸۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

براي سنجش حمايت اجتماعي به تبعيت از رويکرد راتوس (۱۹۹۰)، ساراسن، ساراسن و پيرسون (۱۹۹۰) و ولمن (۱۹۹۲) از ابعاد مدنظر ان­ها سه بعد حمايت هيجاني/عاطفي، حمايت ابزاري/عملي و حمايت اطلاعاتي/ آگاه­کننده استفاده شده است. هر سه گويه در سطح سنجش ترتيبي بوده و از جمع زدن آن­ها شاخص حمايت اجتماعي در سطح سنجش فاصله­اي به دست مي­آيد.

پرسشنامه حمايت اجتماعي توسط خداپناهي و همکارانش (۱۳۸۸) ساخته شده که مقياسي براي سنجش حمايت اجتماعي بيماران مزمن مي­باشد. پرسشنامه داراي ۷۹ گويه است که ۳۴ گويه آن حمايت (عاطفي، اطلاعاتي و ابزاري) را مي­سنجد و لذا اين گويه ها از پرسشنامه استخراج شد.

اين پرسشنامه در قالب درجه بندي ليکرت و به صورت چهاردرجه­اي به گويه­ها پاسخ داده مي­شود. براي کمي­سازي پاسخ­ها به درجه­بندي­ها از يک تا چهار نمره داده مي­شود. گويه هاي يک تا ۱۸ حمايت عاطفي، گويه­هاي ۱۹ تا ۲۸ حمايت اطلاعاتي و ۲۹ تا ۳۴ حمايت ابزاري را مي سنجند.

2017-06-08
كد : 50196
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss