جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه حمايت سازماني ادراك شده ايزنبرگر و همكاران(۱۹۹۰)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه حمايت سازماني ادراك شده ايزنبرگر و همكاران(۱۹۹۰)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

متغير«حمايت سازماني ادراك شده» است كه شامل ۸ گويه بوده و بوسيله مقیاس ۷ امتیازی لیکرت (شامل ۱:کاملاً مخالفم و ۷: کاملاً موافقم) اندازهگیری میشود. اين پرسشنامه نيز از مطالعه ايزنبرگر و همكاران(۱۹۹۰) و پس از بوميسازي با محيط مطالعه حاضر مورد استفاده قرار گرفت.

در طراحي اين قسمت سعي شد که سئوالات پرسشنامه تاحد ممکن روشن و قابل فهم باشد. تعدادي از سوالات بصورت منفي (داراي برچسبR ) مطرح شده اند.

هر آزمودنی شش نمره جداگانه دریافت می‌کند که پنج نمرة آن مربوط به هر کدام از مؤلفه‌ها و یک نمره به صورت کل می‌باشد. براي ارزیابی هر یک از گویه های پرسشنامه از طيف هفت گزينه اي ليکرت استفاده گردید (کاملاً مخالفم:۱ و کاملاً موافقم:۷) .

….

….

2019-03-19
كد : 32515
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss