جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه خاص برای مبتلایان به ESRD و تحت دیالیز توسط هایس وهمکارانش

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه خاص برای مبتلایان به ESRD و تحت دیالیز توسط هایس  وهمکارانش

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

بخش دوم ابزار KDQOL-SF بر روی موارد مرتبط با سلامت افراد مبتلا به بیماری کلیوی و تحت همودیالیز تمرکز می کند که تحت عنوان خلاصه اجزاء بیماری کلیوی[۱](KDCS) تقسیم بندی شده و شامل زیر مقیاس های: علایم(نشانه ها/ مشکلات)(۱۲ سوال)،تاثیر بیماری کلیوی بر روی زندگی (۸ سوال)، بار مسئولیت بیماری کلیوی(۴ سوال)، وضعیت شغلی(۲ سوال)، عملکرد شناختی(۳ سوال)، کیفیت تعامل اجتماعی(۳ سوال)، عملکرد جنسی(۲ سوال) ، خواب(۴ سوال) ، حمایت اجتماعی(۲ سوال)، دلگرمی دادن توسط کارکنان بخش دیالیز(۲ سوال) و رضایت بیمار(۱ سوال) می باشد. این ابزار به صورت خود ایفا تکمیل شده و مدت زمان تخمینی برای پاسخگویی به سوالات این پرسشنامه حدود ۳۰-۲۰ دقیقه است. در صورت عدم تمایل بیمار به تکمیل پرسشنامه توسط فرد دیگر، طبق توصیه مرکز غیر انتفاعی ارتقا دهنده سیاستهای عمومی از طریق تحقیق و آنالیز و گروه کار کیفیت زندگی بیماران کلیوی، پژوهشگر مجاز به انجام مصاحبه با بیمار خواهد بود.

2017-06-15
كد : 51625
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss