جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه خلاقيت دبيران (تورجي پور۱۳۸۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه خلاقيت دبيران (تورجي پور۱۳۸۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه دارای ۲۰ سوال بوده و توسط محمدجوادتورجي پور۱۳۸۸  ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. پرسشنامه مورد استفاده در اين تحقيق جهت سنجش خلاقيت دبيران پرسشنامه محقق ساخته، مبتني بر مهمترين خصوصيات و ويژگي هاي افراد خلاق است كه توسط صاحبنظران و متخصصين در اين زمينه ارائه شده است كه با مراجعه و مطالعه ادبيات تحقيق و با استفاده از فنون و شيوه هاي ارائه شده براي تهيه پرسشنامه مناسب تهيه گرديده است. اين خصوصيات و ويژگيها را (حقيقي،۸۴) در كتاب مديريت رفتار سازماني به عنوان خصوصيات افراد خلاق ذكر كرده است.

پس از تعيين خصوصيات افراد خلاق (۲۰خصوصيت)، براي هر كدام از ويژگيها ۱ يا ۲ سوال طراحي و در اختيار تعدادي از اساتيد و دانشجويان دكترا و كارشناسي ارشد مرتبط بارشته قرار گرفت كه مورد نقد و ارزيابي آنها واقع شد و پس از اعمال نظرات و پيشنهادات آنها و تغيير بعضي از سوالات و حذف بعضي سوالات نامربوط و نادرست از پرسشنامه، براي سنجش ويژگي هاي افراد خلاق۲۰ سوال مورد تائيد قرار گرفت كه نهايتا پس از اجراي پرسشنامه بر روي گروه مطالعه مقدماتي فرم نهايي پرسشنامه مشتمل بر ۱۹ گويه و براساس طيف ليكرت تنظيم گرديد كه خصوصيات: (تيز هوشي، انديشه عميق، متكي به قضاوت خويش، انعطاف پذيري، كنجكاوي، ريسك پذيري، ثبات عاطفي، اعتماد به نفس، استقلال طلبي، فداكاري، اصالت و نوآوري در فكر و عمل، مسلط بر رفتارخود، احساس مسئوليت نسبت به خود و ديگران، شخصيت رشد يافته، عدم خودخواهي و شجاعت در ابراز عقيده) را اندازه گيري مي‌كند.

2019-03-22
كد : 35301
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss