جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه دانش تغذیه «پارمنتر» و «واردل»

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه دانش تغذیه «پارمنتر» و «واردل»

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه دانش تغذیه «پارمنتر» و «واردل»  در سال ۱۹۹۴ در بریتانیا طراحی شد. این پرسشنامه به پنج بخش مهم تقسیم و توانایی هر یک از این بخش‌ها در تفکیک افراد با سطوح مختلف تحصیلات(دانش)، با کمک سیستم‌های ارتباطی و ضرایب خاص اندازه گیری شد.

این پرسشنامه برای ارزیابی رابطه میان دانش تغذیه‌ای و رفتار رژیمی آزمودنی‌ها در زمینه‌های مختلف توصیه‌های غذایی، منابع مواد غذایی، انتخاب غذای روزانه و رابطه‌های بیماری و تغذیه که دارای جنبه‌های اصلی مرتبط به دانش و رفتار تغذیه‌ای می‌باشد،  صورت گرفت. پرسشنامه بر اساس تکنیک لیکرت تنظیم و بر اساس اعتبارسنجی، برای ارزیابی دانش‌ها مناسب شناخته شده است. سؤالات به صورت گزینه‌ای و با دامنه امتیاز ۵-۱ سنجیده شد. شماره یک، پایین‌ترین سطح دانش تغذیه و شماره پنج، بالاترین را نشان می‌دهد. این پرسشنامه، ابزارسودمندی در بررسی گزینه‌های غذایی و درک بهتر و واضح‌تری از رابطه میان دانش و رفتار تغذیه‌ای را ممکن می‌سازد. همچنین می‌تواند ابزار مفید برای شناسایی عدم دانش تغذیه‌ای جامعه و ارزیابی موفقیت اقدامات آموزشی تربیت بهداشت و سلامت باشد. این پرسشنامه شامل ۳۴ سؤال است.

2017-08-02
كد : 57862
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss