جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رابطه استراتژی رقابتی، ساختار سازمانی و عملکرد شرکت براساس دیدگاه مبتنی بر منابع (سادات جلوه حسيني۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رابطه استراتژی رقابتی، ساختار سازمانی و عملکرد شرکت براساس دیدگاه مبتنی بر منابع  (سادات جلوه حسيني۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۴۲ سوال بوده و توسط سادات جلوه حسيني۱۳۹۲   ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. پرسشنامه مورد استفاده در این تحقیق شامل دو بخش می­باشد، بخش اول­ كه­ سوالات عمومی است، شامل شش سوال مربوط به متغیرهای جمعیت شناختی است، در بخش دوم سوالاتي براي پاسخگويي به فرضیه­های تحقيق تهيه شده است.

تقسیم بندی سوالات پرسشنامه برحسب سوالات به قرار ذیل می­باشد:

جدول۱-۳ : ارتباط بین فرضیه ها و سوالات پرسشنامه

سنجه­ها سوالات پرسشنامه
تمرکز ۴۰-۳۷-۲۷-۲۱-۱۶-۱۱-۳-۱
وجود رسمیت ۲۴-۱۰-۷-۵-۲
استفاده از رسمیت ۳۵-۲۸-۱۸-۱۴-۱۲
پیچیدگی ۱۹-۱۷-۱۵-۶-۴
رهبری هزینه ۴۲-۳۸-۳۱-۲۲-۲۰-۱۳
تمایز در بازاریابی ۳۳-۳۰-۲۶-۸
تمایز در نوآوری ۳۶-۲۹-۲۵
عملکرد ۹-۳۹-۴۱-۳۲-۲۳-۳۴

برای سنجش سوالات پرسشنامه از مقیاس۵ تایی لیکرت که از پرکاربردترین مقیاس­ها در تحقیقات بخصوص علوم رفتاری می­باشد، استفاده شد

2019-03-22
كد : 36109
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss