جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رابطه بين ابعاد سرمايه فكري با عملكرد سازمان (علي پور قيه باشي۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رابطه بين ابعاد سرمايه فكري با عملكرد سازمان (علي پور قيه باشي۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط علي پور قيه باشي و همکاران ۱۳۹۱ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. پرسش‎نامه شامل ۴۰ سوال است. در طراحی سوال‎ها سعی گردیده که سوالات پرسش‎نامه قابل فهم باشد. همه سوالات به صورت مثبت طراحی شده است و برای طراحی این بخش از طیف پنج‎گزینه‎‎ای لیکرت استفاده گردیده است که یکی از رایج‎ترین مقایس‎های اندازه‎گیری به شمار می‎رود. شکل کلی و امتیازبندی این طیف برای سوالات مثبت به صورت ذیل می‎باشد:

شکل کلی کاملاً موافقم موافقم نظری ندارم مخالفم کاملاً مخالفم
امتیازبندی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

برای این منظور بر اساس متغیرهای مورد بررسی۴۰  سوال پنج‎گزینه‎ای تدوین شده است که در جدول ذیل تقسیم‎بندی سوالات بر اساس متغیرها ارائه گردیده است.

متغيرهاي مورد بررسي شماره سوالات در پرسشنامه جمع سوالات
سرمایه انسانی H1,H2, H3, H4, H5, H6,H7,H8,H9,H10,

 

۱۰
سرمایه ساختاری S1,S2,S3,S4,S5,S6,S7,S8,S9,S10,

 

۱۰
سرمایه رابطه ای C1,C2,C3,C4,C5,C6,C7,C8,C9,C10,

 

 

۱۰
عملکرد A10,A9,A8,A7,A6,A5,A4,A3,A2,A1 ۱۰

جدول۳-۱ ترکیب سوالات پرسش نامه

پس از تدوين طرح مقدماتي پرسشنامه تلاش گرديد تا ميزان روايي و پايايي پرسشنامه تعيين شود.

2017-06-06
كد : 49742
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss