جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رابطه بین سرمایه گذاری در فن آوری اطلاعات با عملکرد مالی (سروش خواه سراوانی۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رابطه بین سرمایه گذاری در فن آوری اطلاعات با عملکرد مالی(سروش خواه سراوانی۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه تحقيق حاضر از نوع محقق ساخته و داراي دو بخش پرسش هاي عمومي و اختصاصي  مي باشد:بخش نخست به جمع آوري اطلاعات جمعيت شناختي پاسخ دهندگان پرداخته است. و بخش دوم پرسشنامه شامل۴۰ پرسش مربوط به متغيرهاي مستقل تحقيق مي باشد. جهت اندازه گيري متغير زيرساخت از ۷ پرسش،(پرسش­های ۱لغایت۷) و جهت اندازه گیری بعد اتوماسیون اداری از ۱۰ پرسش (پرسش های ۸ لغایت ۱۷)،برای اندازه گیری شبکه و امکانات ارتباطی۱۰ پرسش( پرسش های ۱۸ لغایت ۲۷)، جهت اندازه گیری سیستم گزارشات مدیریت ۵ پرسش(پرسش های۲۸ لغایت ۳۲) و جهت اندازه گیری منابع انسانی پشتیبان  از ۷ پرسش(پرسش­های ۳۳لغایت۴۰) استفاده شد که سؤالات به صورت(بسته- پاسخ) بوده که مجموعه­اي از گزينه­ها را به آزمودني ها ارايه مي­دهد تا از ميان آن ها يکي را انتخاب نمايند.

2017-08-02
كد : 57914
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss