جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رابطه بین وظیفه شناسی کارکنان ورضایت ارباب رجوع درسازمان ( نعیمی۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رابطه بین وظیفه شناسی کارکنان ورضایت ارباب رجوع درسازمان ( نعیمی۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

همچنین پرسشنامه این تحقیق، شامل ۲۰ سوال پنج گزینه‌ای می‌باشد که به کمک آنها می‌توان متغیرهای تحقیق را اندازه‌گیری نمود و درستی فرضیه‌های تحقیق را بررسی نمود. سوالات این پرسشنامه از بین سوالات پرسشنامه‌های استاندارد با توجه به نظر خبرگان، اساتید راهنما و مشاور انتخاب شده است. سؤالات میزان تأثیر رضایت ارباب رجوع را بر روی سوالات پرسشنامه و متغیرهای تحقیق بررسی نمود. گزینه‌های مربوط به هر دو قسمت هر سوال بصورت: کاملاٌ مخالف، مخالف، بی تفاوت، موافق، کاملاٌ موافق می‌باشند که با توجه به طیف پنج‌تایی لیکرت با اعداد ۱، ۲، ۳، ۴ و ۵ اندازه‌گیری می‌شوند. برای هر یک از متغیرهای تحقیق، چند سوال در پرسشنامه طرح شده است که به کمک پاسخ‌های پاسخ دهندگان به این سوالات می‌توان وضعیت متغیرهای تحقیق را بررسی نمود و سپس میزان رضایت ارباب رجوع را بر روی متغیرهای تحقیق به دست آورد. در جدول زیر ارتباط سؤالات این پرسشنامه با متغیرهای تحقیق داده شده است.

 جدول ۳-۱ : ارتباط سوالات پرسشنامه با متغیر‌های تحقیق

متغیر‌های تحقیق سؤالات پرسشنامه
تعهد کاری ۷، ۱۲، ۱۵، ۱۶
اخلاق کاری ۱، ۱۴، ۱۷، ۱۹
مسئولیت پذیری ۳، ۵، ۸، ۱۸
نظم و انضباط ۴، ۶، ۱۳، ۲۰
رضایت ارباب رجوع ۲، ۹، ۱۰، ۱۱
2019-03-23
كد : 38634
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss