جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رابطه تبلیغات شركت، اعتماد و احساس به برند مشتریان بر ميزان فروش بيمه(احمد كسائي)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رابطه تبلیغات شركت، اعتماد و احساس به برند مشتریان بر ميزان فروش بيمه(احمد كسائي)

پرسشنامه‌ مورد استفاده در اين تحقيق عبارت ‌است از پرسشنامه محقق‌ساخته )احمد كسائي( اعتماد برند، احساس برند و تبليغات بيمه‌اي. اين پرسشنامه شامل ۲۵ گویه است كه از تحقيقات کوییلو و استیوز(۲۰۰۷)، بال و دیگران(۲۰۰۴)، بال و دیگران(۲۰۰۷)، الولین و کوندرز(۲۰۰۴)، کیاوولینو و دالگارد(۲۰۰۷) گرفته شده و اين پرسشنامه داراي ۲۵ گويه يا سوال مي‌باشد و سه مولفه اعتماد برند، احساس برند و تبليغات بيمه‌اي را اندازه‌گيري مي‌كند. در جدول ذيل تعداد گويه‌هاي هر مولفه مشخص شده‌است:

جدول۳-۱: جدول چگونگی تخصیص سوالات پرسش‌نامه به متغیر‌های تحقیق
متغیر تحقيق تعداد گويه شماره گويه­ها
تبلیغات بيمه‌اي ۹ ۵، ۶،۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴،‌۲۵
اعتماد  برند ۸ ۲، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۶، ۱۸
احساس  برند ۸ ۱، ۳، ۴، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۷

 

2017-08-11
كد : 58734
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss