جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رتبه بندی ابعاد یادگیری سازمانی در بهره وری منابع انسانی با استفاده از روش تاپسیس فازی (ابراهیـم نیکنام( ۱۳۹۲ ))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رتبه بندی ابعاد یادگیری سازمانی در بهره وری منابع انسانی با استفاده از روش تاپسیس فازی (ابراهیـم  نیکنام( ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه این تحقیق، شامل ۲۴ سوال هفت گزینه‌ای می‌باشد که به کمک آنها می‌توان متغیرهای تحقیق را اندازه‌گیری نمود و درستی سوالات تحقیق را بررسی نمود. سوالات این پرسشنامه از بین سوالات پرسشنامه‌های استاندارد با توجه به نظر اساتید راهنما و مشاور انتخاب شده است. گزینه‌های مربوط به هر سوال بصورت : کاملاً مخالفم، مخالفم، تا حدودی مخالفم، نظری ندارم، تا حدودی موافقم، موافقم و کاملاً موافقم می‌باشند که با توجه به جدول زیر تبدل به اعداد فازی مثلثی می‌شوند. 

متغیر زبانی اعداد قطعی متناظر اعداد فازی مثلثی متناظر
کاملاً مخالفم ۰ (۱ و ۰ و ۰)
مخالفم ۱ (۳ و ۱ و ۰)
تا حدودی مخالفم ۳ (۵ و ۳ و ۱)
نظری ندارم ۵ (۷ و ۵ و ۳)
تا حدودی موافقم ۷ (۹ و ۷ و ۵)
موافقم ۹ (۱۰ و ۹ و ۷)
کاملاً موافقم ۱۰ (۱۰ و ۱۰ و ۹)

جدول ۳-۳ : اعداد فازی مثلثی متناظر با متغیرهای زبانی

برای هر یک از ابعاد یادگیری سازمانی، چند سوال در پرسشنامه طرح شده است که به کمک پاسخ‌های پاسخ دهندگان به این سوالات می‌توان میزان تاثیر هر یک از ابعاد یادگیری سازمانی را در بهره‌وری منابع انسانی تعیین نمود. در جدول زیر ارتباط سوالات این پرسشنامه با ابعاد یادگیری سازمانی داده شده است.

ابعاد یادگیری سازمانی سوالات پرسشنامه
مهارت‌های فردی ۱ تا ۶
مدل‌های ذهنی ۷ تا ۱۲
چشم انداز مشترک ۱۳ تا ۱۶
یادگیری تیمی ۱۷ تا ۲۰
تفکر سیستمی ۲۱ تا ۲۴

جدول ۳-۴ : ارتباط سوالات پرسشنامه با ابعاد یادگیری سازمانی

 

2017-08-13
كد : 59127
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss