جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رعایت حقوق شهروندی و قضات سازمان قضائی (محمدامین زاده و همکاران ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رعایت حقوق شهروندی و قضات سازمان قضائی(محمدامین زاده و همکاران ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۲۱ سوال بوده و توسط محمدامین زاده و همکاران ۱۳۹۲ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. بطور کلی در این تحقیق۱۰ سوال برای سنجش رعایت حقوق شهروندی از پاسخگویان پرسیده شد که در پرسشنامه شامل سوال­های ۷ (نحوه برخورد) ۸ (رعایت حقوق ارباب رجوع) ۹ (امکان دفاع متهمین) ۱۰ (یادآوری حقوق متهمین) ۱۱ (استاندارد بودن بازداشتگاه های نظامی) ۱۲ (متناسب بودن آراء دادگاه­های نظامی) ۱۵ (رعایت آیین دادرسی) ۱۶ (متفاوت بودن رعایت حقوق شهروندی) ۱۷ (رعایت حقوق شهروندی توسط قضات) ۱۸ (امکان مطالعه پرونده ها توسط وکلا) مستقیما به رعایت حقوق شهروندی در سازمان قضایی اشاره دارند که با توجه به پاسخ سوالهای فوق می توان گفت حقوق شهروندی در سازمان قضایی رعایت می شود.

2017-08-13
كد : 59130
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss