جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رفتار سکوت کارکنان(از پرسش نامه واکولا و بوراداس)موریسون ومیلیکن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رفتار سکوت کارکنان(از پرسش نامه واکولا و بوراداس)موریسون ومیلیکن

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسش نامه تحقیق حاضر شامل دو بخش می­باشد: بخش اول به جمع آوری داده های جمعیت شناختی پاسخ دهندگان شامل(جنسیت، تحصیلات، سن و سابقه کار) می پردازد و بخش دوم مربوط به رفتار سکوت کارکنان از طریق ۷ سؤال مطرح شده در پرسش نامه واکولا و بوراداس مورد سنجش قرار گرفته است،لازم  به یادآوری است که در پرسش نامه واکولا و بوراداس سؤالات مرتبط با رفتار سکوت کارکنان از موریسون ومیلیکن اقتباس شده است که در جدول زیر نشان داده شده است.

جدول ۳-۲) متغیرها و ابعادمتغیرها و سؤالات مرتبط با آن ها

متغیرهای تحقیق       تعداد سؤالات منبع سؤالات پرسش نامه واکولاو بوراداس
رفتار سکوت کارکنان ۷ اقتباس از پرسش نامه موریسون ومیلیکن

2017-08-02
كد : 57850
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss