جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رفتار شهروندي سازماني

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رفتار شهروندي سازماني

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

متغير«رفتار شهروندي سازماني» است كه شامل ۲۰ گويه در قالب ۵ بعد نوعدوستي، تکریم و تواضع، جوانمردي، وجدانكاري، رفتار مدني و بوده و بوسیله مقیاس ۷ امتیازی لیکرت(شامل ۱:کاملاً مخالفم و ۷: کاملاً موافقم) اندازهگیری می شود. در اين بخش هر يك از كاركنان ميبايست تا كل اداره را در ارتباط با هر يك از عبارات ارائه شده (۲۰ گويه مطرح شده) در پرسشنامه و با توجه به مقياس سنجش، ارزيابي نمايند. بايد عنوان نمود اين پرسشنامه از مطالعه پدساكف و همكارانش(۱۹۹۳) كه توسط بل و منگوك نيز در سال ۲۰۰۲ در شركت بيمه مورد استفاده قرار گرفت، پس از بوميسازي مناسب، براي اين پژوهش بكار رفت.

هر آزمودنی شش نمره جداگانه دریافت می‌کند که پنج نمرة آن مربوط به هر کدام از مؤلفه‌ها و یک نمره به صورت کل می‌باشد. براي ارزیابی هر یک از گویه های پرسشنامه از طيف هفت گزينه اي ليکرت استفاده گردید (کاملاً مخالفم:۱ و کاملاً موافقم:۷) .

نكته پاياني و مهم و به عبارت دقيقتر، يكي از مشكلات موجود در ارتباط با سنجش رفتار شهروندي سازماني كه از بدو پيدايش اين پديده در مطالعات متعدد مطرح شده است، سطوح مختلف تجزيه و تحليل و شخص ارزيابيكننده اين پديده است (اشنيك و داملر،۲۰۰۳).  ثابت شده است كه رتبهبندي رفتارهاي شهروندي سازماني در دو سطح فردي[۱] و واحد[۲] (گروه، دپارتمان و سازمان) و توسط خود افراد[۳]، همتايان و همكاران[۴] و مافوقان و سرپرستان[۵] صورت ميگيرد. بايد گفت كه اعتبار هر ۳ روش در هر سه سطح مورد تائيد قرار گرفته است (ارگان. ۲۰۰۵).

….

….

2019-03-19
كد : 32503
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss