جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رفتار ضد بهره ور ( معصوم زاده و همکاران ۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رفتار ضد بهره ور ( معصوم زاده و همکاران ۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در پرسشنامه تحقيق حاضر، جهت سنجش ابعاد رفتار ضد بهره ور از ۱۱ سوال استفاده شده است  كه گويه هاي (۳۶ تا ۴۶)‌ پرسشنامه را شامل مي شود. این پرسشنامه توسط معصوم زاده و همکاران ۱۳۹۱ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

رفتار ضد بهره ور شامل چهار بعد مي باشد كه عبارتند از: ۱- انحرافات شخصيتي كه با گويه هاي (۳۶ تا ۳۸)‌ و ۲- انحراف از توليد كه با گويه هاي (۳۹ تا ۴۱)‌ و ۳ – انحرافات سياسي كه با گويه هاي (۴۲ تا ۴۳) و   ۴- پرخاشگري فردي كه با گويه هاي (۴۴ تا ۴۶) در پرسشنامه حاضر سنجيده شده اند. كه براي سنجش گويه‎ها از مقياس پنج گزينه اي طيف ليكرت (خيلي زياد، زياد، متوسط، كم، خيلي كم) استفاده شده است. امتياز درجه ها به ترتيب از ۱ تا ۵ براي گويه هاي منفي مي باشد.

2019-03-23
كد : 38243
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss