جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رهبری خدمتگزار(ونگ و چن،۲۰۱۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه رهبری خدمتگزار(ونگ و چن،۲۰۱۴)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رهبری خدمتگزار ، شامل ۳۰  گویه درقالب شش بعد شامل : خدمت رسانی ،اعتماد و تواضع ، بصیر ،توانمندساز و گروه ساز  و متغیر میانجی اعتماد مدیران شامل: ۴ گویه  بر گرفته از تحقیق(ونگ و چن،۲۰۱۴) بعد از اصلاحاتی که توسط استاد محترم راهنما صورت گرفت، استفاده شده است.

براي سنجش متغیر هااز طیف پنج مقیاسی لیکرت برای متغیرهای رهبری خدمتگزار (کاملا موافق-موافق- بی نظر- مخالف- کاملا مخالف) استفاده شده و از پاسخ دهندگان خواسته شده است تا نظرات خود را درچهارچوب سوالات مشخص کنند

جدول۳-۳- تعداد سؤالات متغيرها

متغیر بعد سؤالات
رهبری خدمتگزار خدمت رسانی ۱-۵
تواضغ ۶-۱۱
اعتماد ۱۲-۲۰
بصیر ۲۱-۲۴
توانمندساز ۲۵-۲۷
گروه ساز ۲۸-۳۰

 

2017-07-18
كد : 56168
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss