جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه رهبری خدمتگزار تیلور ۲۰۰۲

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه رهبری خدمتگزار تیلور ۲۰۰۲

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه رهبری خدمتگزار تیلور ۲۰۰۲

معرفی

سبک رهبری یکی از عوامل اصلی موفقیت یا شکست یک سازمان است. یکی از سبک‌های رهبری موفق در عرصه مدیریت سبک رهبری خدمتگزار است. رهبری خدمتگزار عبارتست از درک و عمل به گونه‌ای که رهبر منافع دیگران را بر تمایل و علایق شخصی خود ترجیح دهد. پرسشنامه رهبری خدمتگزار یک ابزار ۲۴ سوالی خودسنجی برای سنجش سبک رهبری خدمتگزار است که توسط تیلور (Taylor) ساخته شده است. تیلور در سال ۲۰۰۲ پرسشنامه ۹۹ گویه‌ای رهبری خدمتگزار را به ۲۴ گویه تغییر داد که مشخصات روانسنجی بهتری نسبت به ابزار اولیه داشت. این پرسشنامه دارای چهار زیر مقیاس است که عبارتند از: عشق اجتماعی، نوع دوستی، بینش و توانمندسازی.

تیلور پایایی ایین آزمون را به روش آلفای کرونباخ ۹۵/۰ بدست آورد. همچنین نادی و قهرمانی آلفای کرونباخ این آزمون را ۸۶/۰ بدست آوردند. روایی همزمان هم ۷۸/۰ بدس آمد (نادی و قهرمانی، ۱۳۹۰).

شیوه نمره گذاری

نمره گذاری پرسشنامه رهبری خدمتگزار تیلور به این صورت است که هر سوال به شیوه لیکرت از ۱ تا ۵ نمره گذاری می‌شود. به صورت جدول زیر:

 

گزینه خيليکم کم متوسط زیاد خيلي زياد
امتیاز ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

 

 

 

 

 

برای به دست آوردن نمره زیر مقیاس ها، نمره سوالات هر زیر مقیاس جمع شده و بعد تقسیم بر تعداد سوالات می‌شود. بنابراین نمره هر زیر مقیاس عددی بین ۱ تا ۵ خواهد بود. زیرمقیاس ها به صورت زیر به دست می‌آید:

 

عشق اجتماعی:جمع نمره سوالات ۱-۳-۸-۹-۱۱-۱۵ تقسیم بر۶

نوع دوستی:جمع نمره سوالات ۴-۶-۱۰-۱۲-۲۱-۲۲ تقسیم بر ۶

بینش:جمع نمره سوالات ۷-۱۷-۱۹-۲۰-۲۳-۲۴ تقسیم بر ۶

توانمندسازی:جمع نمره سوالات ۲-۵-۱۳-۱۴-۱۶-۱۸ تقسیم بر ۶

 

*******************************

منبع: نادی، محمد علی و قهرمانی، نسرین (۱۳۹۰). رابطه بین رهبری خدمتگزار با اعتماد به ناظر، اعتماد به سازمان و رفتار مدنی اجتماعی در بین پرستاران بیمارستان های آموزشی دولتی شهر شیراز. فصلنامه بیمارستان، ۱۰ (۳).

*******************************

آسان داک (www.Asandoc.com)

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

2019-03-03
كد : 4169
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss