جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سازگاري اجتماعي كاليفرنيا (فرم تجديد نظر شده، ۱۹۵۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سازگاري اجتماعي كاليفرنيا[۱] (فرم تجديد نظر شده، ۱۹۵۳)

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

اين پرسشنامه که توسط کلارک[۱] و همکاران (۱۹۵۳، به نقل از آخوندي، ۱۳۷۴) جهت تعيين سازگاري فردي و اجتماعي ساخته شده است، داراي ۱۸۰ سوال (۹۰ سوال جهت تعيين سازگاري فردي و ۹۰ سوال جهت تعيين سازگاري اجتماعي) است. پايايي اين پرسشنامه با روش بازآزمايي با فاصله‌يک ماه ۶۵۲/۰ بدست آمد.

در اين پژوهش جهت سنجش ميزان سازگاري مددجويان دختر با نقص بينايي از پرسشنامه سازگاري اجتماعي كاليفرنيا استفاده شد. اين آزمون جزيي از آزمون شخصيتي كاليفرنيا مي‌باشد كه داراي چند فرم است. فرم ۱۹-۶ ساله شخصيت سنج كاليفرنيا در سال ۱۹۳۹ ساخته شد و در سال ۱۹۵۳ مورد تجديد نظر قرار گرفت. اين آزمون كه به منظور سنجش سازگاري‌هاي مختلف زندگي ساخته شده، داراي دو قطب سازگاري شخصي و سازگاري اجتماعي است و شامل ۱۸۰ سوال دو گزينه‌اي از نوع (بلي يا خير) مي‌باشد. سازگاري شخصي و اجتماعي هر يك به طور جداگانه‌اي داراي ۹۰ سوال مي‌باشد. در زمينه سازگاري اجتماعي پنج زمينه مطرح مي‌باشد كه عبارتند از: قالب‌هاي اجتماعي، مهارت‌هاي اجتماعي، علايق ضد اجتماعي، روابط مدرسه‌اي و روابط اجتماعي.

 

 

2019-03-15
كد : 29430
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss