جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سازگاری اجتماعی (پي كل و ويسمن ۱۹۹۹)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سازگاری اجتماعی (پي كل و ويسمن ۱۹۹۹)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

مقياس سازگاري اجتماعي به عنوان يك مقياس برآيند براي ارزيابي درمان دارويي و روان درماني بيماران افسرده طراحي شده است. در حال حاضر از اين مقياس براي سنجش سازگاري بيماران و افراد سالم به طور گسترده اي استفاده مي شود. مبناي نظري و محتواي عبارات به كاررفته در آزمون از مصاحبه ساخت دار و نمره گذاري شده گرلند براي ارزيابي ناسازگاري و مطالعات تجربي اوليه به وسيله پي كل و ويسمن در سال ۱۹۹۹ گرفته شده است.اين مقياس روابط بين فردي را در نقش هاي مختلف شامل احساسات ،رضايت، اختلاف و عملكرد ارزيابي مي كند. ساختار آزمون دو بعد مجزا را نشان مي دهد شش حوزه نقشي( مانند: كاري، خانوادگي) و پنج بعد از سازگاري كه براي هر كدام از حوزه نقش ها( متناسب با نقش) انتخاب شدند. مقياس سازگاري اجتماعي در ابتدا به عنوان برنامه مصاحبه تهيه و سپس به يك آزمون خودسنجي تبديل شد، نسخه خود سنجي از لحاظ ارزان بودن براي مجري سودمند است و هم چنين سوءگيري مصاحبه كننده در آن اثر ندارد. نسخه خودسنجي به وسيله پاسخ دهنده تكميل مي شود اما خويشاوندان وي نيز مي توانند آن را تكميل كنند.

هم مصاحبه و هم نسخه هاي خود سنجي شامل ۴۲ سوال هستند كه چگونگي ايفاي نقش در ۶ حوزه: كاري ( به عنوان كارمند،خانم خانه دار يا دانشجو سوالات ۱۸-۱) ، فعاليت هاي اجتماعي اوقات فراغت (سؤالات ۲۹-۱۹)، روابط با خانواده گسترده ( سؤالات ۳۷-۳۰)، نقش های همسری ( ۴۶-۳۸)، و والدی (۵۰-۴۷)، عضو خانواده (۵۴-۵۱) را مورد ارزيابي قرار مي دهد.  در اين پرسشنامه براي روابط كاري دانشجويان خانم هاي خانه دار و افراد استخدام شده سوالات جداگانه اي وجود دارد بنابراين مقياس شامل ۵۴ سوال نهايي است كه پاسخ دهندگان بنابر شرايط خود به ۴۲ سوال آن پاسخ مي دهند.

2017-10-19
كد : 65005
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss