جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سازگاری شغلی(دیویس و لافکوایست)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سازگاری شغلی (دیویس و لافکوایست)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

به منظور بررسی سازگاری شغلی از پرسشنامه دیویس و لافکوایست استفاده گردید. با توجه به عدم وجود شیوه نمره گذاری مشخصی در این پرسشنامه ، بنابراین پس از مشاوره با افراد آگاه در این حوزه، قرار گردید از طیف لیکرت استفاده گردد و نمره سه را سطح متوسط مشخص گردید.

پرسشنامه سازگاری شغلی مورد استفاده در تحقیق حاضر شامل ۳۶ سوال بود. این پرسشنامه دارای ۷ بعد ارزش پیشرفت(۳ سوال)، ارزش راحتی(۱۳ سوال)، ارزش پایگاه(۴ سوال)، ارزش نوع دوستی(۵ سوال)، ارزش ایمنی(۶ سوال)، ارزش خودمختاری(۲ سوال) و سبک سازگاری (۳ سوال) بود.

جدول شماره ۳-۲: ابعاد پرسشنامه سازگاری شغلی

ابعاد تعداد سوالات
ارزش پیشرفت ۳
ارزش راحتی ۱۳
ارزش پایگاه ۴
ارزش نوع دوستی ۵
ارزش ایمنی ۶
ارزش خودمختاری ۲
سبک زندگی ۳

2017-08-12
كد : 58929
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss